2019-2020 Başarılarımız

Özel İlk Karar Eğitim Kurumları

Okulumuz

2019-2020 Başarılarımız


GÖKÇE ÇAĞLAR

Diş Hekimliği Fakültesi

SİVAS CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ

Diş Hekimliği Fakültesi

AHMET CEMİL BADEM

Hukuk Fakültesi

BURSA ULUDAĞ ÜVİVERSİTESİ

Hukuk Fakültesi

FURKAN ÖZTÜRK

Bilgisayar Mühendisliği

ZONGULDAK BÜLENT ECEVİT ÜNİVERSİTESİ

Mühendislik Fakültesi

DİLARA ÖZKAN

Metalurji ve Malzeme Mühendisliği

BURSA TEKNİK ÜNİVERSİTESİ

Mühendislik Fakültesi

MUHAMMED HABİB ARSLAN


İnşaat Mühendisliği

DİCLE ÜNİVERSİTESİ

Mühendislik Fakültesi

SALİHA ULUDOĞAN

Yazılım Mühendisliği

BEYKOZ ÜNİVERSİTESİ

Mühendislik Fakültesi

RUKEN GİRİŞ

Gıda Mühendisliği

MANİSA CELAL BAYAR ÜNİVERSİTESİ

Mühendislik Fakültesi

GÜLSÜM GÜNER

Orman Endüstrisi Mühendisliği

İZMİR KATİP ÇELEBİ ÜNİVERSİTESİ

Orman Fakültesi

EREN ERCAN

Biyomedikal Mühendisliği

KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ

Teknoloji Fakültesi

ZÜLAL KANYILMAZ

Sağlık Yönetimi 

İZMİR BAKIRÇAY ÜNİVERSİTESİ

Sağlık Bilimleri Fakültesi

BÜŞRA YAVUZ

Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri

KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ

İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi

BARAN ÇUR

Biyoteknoloji

NECMETTİN ERBAKAN ÜNİVERSİTESİ

Fen Fakültesi

FATİH TURGUT

Spor Yöneticiliği

ARTVİN ÇORUH ÜNİVERSİTESİ

Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulıu

METE KEREM KARADUMAN

Sivil Savunma ve İtfaiyecilik

KASTAMONU ÜNİVERSİTESİ

Bozkurt Meslek Yüksekokulu

DİYAR AKBAL

Dış Ticaret

KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ

Hereke Meslek Yüksekokulu

CEYDA DEMİRELLİ

Tıbbi Dökümantasyon ve Sekreterlik

KOCAELİ SAĞLIK VE TEKNOLOJİ ÜNİVERSİTESİ

Avrupa Meslek Yüksekokulu

BEYZA İLKNUR ÇOŞKUN

Ameliyathane Hizmetleri

KOCAELİ SAĞLIK VE TEKNOLOJİ ÜNİVERSİTESİ

Avrupa Meslek Yüksekokulu

METİN ENES GÖKTAŞ

Rafineri ve Petro-Kimya Teknolojisi

KOCAELİ ÜVİVERSİTESİ

Kocaeli Meslek Yüksekokulu

DİLARA YILDIZ

İktisat

SAKARYA ÜNİVERSİTESİ

Siyasal Bilgiler Fakültesi

AHMET KASIM ALTUNAKAR

Grafik Tasarım

ZONGULDAK BÜLENT ECEVİT ÜNİVERSİTESİ

Karadeniz Ereğli Meslek Yüksekokulu

SELİN AYVACIK

Ağız ve Diş sağlığı 

KOCAELİ SAĞLIK VE TEKNOLOJİ ÜNİVERSİTESİ

Avrupa Meslek Yüksekokulu

MERVE ARSLAN

Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri

BANDIRMA ONYEDİ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ

İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi

BEYZANUR GENÇ

Anestezi

KOCAELİ SAĞLIK VE TEKNOLOJİ ÜNİVERSİTESİ

Avrupa Meslek Yüksekokulu

SERHAT CAN ÇELİK

Tıbbi Görüntüleme Teknikleri

İSTİNYE ÜNİVERSİTESİ

Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu

ATA BERK SOYLU

Otomotiv Teknolojisi

KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ

Gölcük Meslek Yüksekokulu

FEYZA NUR GÖKMEN

Hemşirelik

KOCAELİ SAĞLIK VE TEKNOLOJİ ÜNİVERSİTESİ

Teknoloji Fakültesi

YAREN BEKÇİ

Harita ve Kadastro

DÜZCE ÜNİVERSİTESİ

KAYNAŞLI MESLEK YÜKSEKOKULU

BENZER SAYFALAR

image

GÖRÜNTÜ VE MÜZİK KULÜBÜ

Sayfayı Görüntüle

image

COVİD 19 KULÜBÜ

Sayfayı Görüntüle

image

2019-2020 Başarılarımız

Sayfayı Görüntüle

image

KİMYA KULÜBÜ

Sayfayı Görüntüle

image

2018-2019 Başarılarımız

Sayfayı Görüntüle